Kim jesteśmy

Jesteśmy małżeństwem od 1993 roku. Od wielu lat interesujemy się problematyką rodzinną. Wspólnie prowadzimy wiele wykładów i warsztatów poświęconej tej problematyce. Spotykamy się indywidualnie z parami przeżywającymi trudności zwłaszcza komunikacyjne.

Marta jest  pedagogiem i teologiem. Autorką i realizatorką warsztatów dla rodziców, nauczycieli i małżonków. Prowadzi warsztaty i spotkania dotyczące budowania prawidłowych i satysfakcjonujących relacji rodzinnych, ze szczególnym uwzględnieniem zagadnień z zakresu komunikacji interpersonalnej.

Marek  dr teologii i pedagog, wykładowca wychowania seksualnego na Akademii Ignatianum w Krakowie, pasjonuje się badaniem i opisywaniem problematyki wychowania seksualnego. Szczególnie interesują go tzw. obszary trudne, uznawane jako tabu i z tego względu często przemilczane przez rodziców i wychowawców. Autor wielu publikacji i warsztatów z zakresu wychowania.


Jadwiga Magej

Jestem żoną od 21 lat, matką dorosłej córki i dorastającego syna.

Z zawodu pedagogiem, wychowawcą i arteterapeutą.

Mottem mojej pracy jest poszukiwanie odpowiedzi na pytanie: jak wykorzystać  trudną przeszłość do budowania pozytywnej teraźniejszości?